TR ENG

1979 yılından beri başta otomotiv, seramik, döküm, gıda ve ilgili diğer sektörler için, endüstriyel ısıl işlem fırınları ve makinalar üretmekteyiz. Müşterilerimizin özel istek ve beklentilerini karşılayabilmek için kişiye özel çözümler ve dizaynlar oluşturmaktayız. Üretim yelpazemizde endüstriyel fırınlar yanında, gerekli diğer teçhizatları ve makinaları ile birlikte anahtar teslimi tesisler de yer almaktadır.

 

En büyük zenginliğimiz, özel çözüm ve dizaynlarımız ile müşterilerimizi tatmin ve memnun edebilme becerimizdir. Yıllar boyunca tatpik ettiğimiz farklı mühendislik uygulamaları ile bir çok alanda tecrübe kazandık; amacımız en uygun çözümü, en uygun fiyatla müşterilerimize sunarak bu değeri sizlere aktarmaktır.

 

 Garanti süremiz içerisinde yada dışında, servis ve yedek parça için bizlerle herzaman temasa geçebilirsiniz. Ürünümüzün sorunsuz bir şekilde işlevine devam edebilmesi için herzaman elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

 

 Üretim yelpazemizin içinde ya da dışında bir çözüm arayışı içindeyseniz veya yeni bir yatırım yapacaksanız lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin, bu yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyarız.

 

Vizyonumuz  : Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparak en uygun çözümü, en uygun fiyatla müşterimize sunmak.

 

Misyonumuz : Konusunda, Türkiye ve Dünyada, global standartlara uygun mühendislik çözümleri üreten bir firma olarak gelişimini sürdürmek.

 
 
 
HABERLER & DUYURULAR tüm haber ve duyurular
BEMAKTHERM

1979 yılından beri başta otomotiv, seramik, döküm, gıda ve ilgili diğer sektörler için, endüstriyel ısıl işlem fırınları ve makineler üretmekteyiz. Müşterilerimizin özel istek ve beklentilerini karşılayabilmek için kişiye özel çözümler ve dizaynlar oluşturmaktayız.

 

 

Üretim yelpazemizde endüstriyel fırınlar yanında, gerekli diğer teçhizatları ve makineleri ile birlikte anahtar teslimi tesisler de yer almaktadır.

  TEKLİF
İSTEĞİ

BİZE
ULAŞIN
10040 Sok. No:17 İAOSB.
Çiğli / İzmir - TÜRKİYE
 
Tel : +90 232 328 04 75
+90 232 328 04 85
Faks : +90 232 328 04 95
COPYRIGHT 2012 - 2020 - BEMAKTHERM ENDÜSTRİYEL FIRIN VE TESİSLER